Vážení zákazníci, vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou ČR související se zamezením šíření koronaviru v České republice, je velmi pravděpodobné, že může dojít ke zpoždění dodávek zboží ze zahraničí. Zároveň jsme v tuto chvíli zrušili možnost osobního odběru, stejně tak jako platbu na dobírku. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Tým Babyliving

KONGES SLØJD

Dánská značka Konges Slød, která byla založena v roce 2014 Kodani se vyznačuje jednoduchými, funkčními a vysoce kvalitní produkty pro děti a rodiče ve skandinávském stylu. Všechny produkty jsou vyráběny ve fair trade podmínkách a jsou vyrobeny u ekologické bavlny certifikované GOTS. Důraz je kladem na detaily

 

Nejvyšší pozornost byla věnována každému malému detailu všech našich výrobků. Než se dostali k našim milým zákazníkům, podstoupili důkladný proces.

Garantujeme 100% kvalitu všech produktů Konges Sløjd. Naší filozofií designu je vytvořit vkusný dětský interiér a předměty, které přinášejí dětem radost, a zároveň rodičům dávají vizuální smysl.

Konges Sløjd byla založena v roce 2014. Čestnost a služby jsou pro nás důležité, o čemž mohou svědčit všichni naši současní distributoři.

S pozdravem,
Konges Slød

Žádné produkty značky KONGES SLØJD nebyly nalezeny...