The Nice Fleet Nafukovací kruh na sníh Hudson

Kód: 70556
Novinka
1 690 Kč –24 %
LUGEHUDSONBAYFACE 1024x1024@2x
1 690 Kč –24 % 1 268 Kč / ks 1 048 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Zpestřete si zimní radovánky s tímto nafukovacím kruhem o průměru 110 cm, který je vhodný k jízdě po sněhu. Má 2 pevné rukojeti z plastu a okouzlující grafiku s motivem  ledových ker a polárními medvědy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nafukovací kruh je ideální pro zábavu na horách. Praktický, nafoukne se za pár minut.
Potištěno na přední a zadní straně.

Materiál: Recyklovatelné PVC, bez ftalátů, BPA a mrazuvzdorné: 0,45 mm.
Vhodné od 8 let.
Průměr: 110 cm.
Dodáváno v pěkné krabici včetně záplaty na opravu v případě proražení. V případě opravy musí být provedena výhradně dospělou osobou.

Tipy pro použití: Tento produkt může za určitých podmínek dosáhnout vysoké rychlosti. Nepoužívejte na prudké sjezdy. Vždy zkontrolujte, zda na zemi nejsou překážky, díry a hrboly. Používejte tento výrobek pouze za dobrých povětrnostních podmínek. U dětí používejte vždy pod stálým a pečlivým dohledem dospělé osoby. Nikdy nestůjte a nedělejte akrobacii na SNOW TUBE. Tento výrobek nelze táhnout za vozidlo. Při používání vždy noste helmu, rukavice a pár lyžařských brýlí.

Nafoukněte výrobek na 90 %. Pravidelně kontrolujte duši, zda není příliš tvrdá nebo příliš měkká. Nikdy nepoužívejte stlačený vzduch. Nepřefukujte duši, protože by mohlo dojít k poškození svarů. Po nafouknutí ventil pevně uzavřete.

Po použití opláchněte čistou vodou.
Skladujte na suchém místě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky na ven
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Marie Le Tallec, zakladatelka The Nice Fleet, vystudovala dějiny umění a patnáct let pracovala v módním průmyslu, chtěla se osamostatnit,  a  tak se pustila do vlastního projektu.  Nápad na řadu designových hraček na pláž a do bazénu přišel během léta strávených s jejími příbuznými: vše na trhu bylo kombinací křiklavých fluorescenčních barev a nevkusných kreslených motivů. V roce 2017 se l odhodlala a uvedla na trh The Nice Fleet, nabízející vkusně navržené, ručně tištěné bazénové doplňky pro ty, kteří chtějí mít styl.  Postupně svou kolekci rozšířila i na hračky, se kterými si užijete mnoho zábavy i v zimě.  The Nice Fleet jsou super odolné – vyrobené z recyklovatelného PVC, bez ftalátů nebo BPA.