The Nice Fleet Nafukovací kruh na sníh ASPEN

Kód: 70554
Novinka
1 268 Kč / ks 1 048 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Zpestřete si zimní radovánky s tímto nafukovacím kruhem o průměru 110 cm, který je vhodný k jízdě po sněhu. Má 2 pevné rukojeti z plastu a okouzlující grafiku s motivem akvarelových postav lyžování, sáňkování, procházky na nedotčeném bílém pozadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nafukovací kruh je ideální pro zábavu na horách. Praktický, nafoukne se za pár minut.
Potištěno na přední a zadní straně.

Materiál: Recyklovatelné PVC, bez ftalátů, BPA a mrazuvzdorné: 0,45 mm.
Vhodné od 8 let.
Průměr: 110 cm.
Dodáváno v pěkné krabici včetně záplaty na opravu v případě proražení. V případě opravy musí být provedena výhradně dospělou osobou.

Tipy pro použití: Tento produkt může za určitých podmínek dosáhnout vysoké rychlosti. Nepoužívejte na prudké sjezdy. Vždy zkontrolujte, zda na zemi nejsou překážky, díry a hrboly. Používejte tento výrobek pouze za dobrých povětrnostních podmínek. U dětí používejte vždy pod stálým a pečlivým dohledem dospělé osoby. Nikdy nestůjte a nedělejte akrobacii na SNOW TUBE. Tento výrobek nelze táhnout za vozidlo. Při používání vždy noste helmu, rukavice a pár lyžařských brýlí.

Nafoukněte výrobek na 90 %. Pravidelně kontrolujte duši, zda není příliš tvrdá nebo příliš měkká. Nikdy nepoužívejte stlačený vzduch. Nepřefukujte duši, protože by mohlo dojít k poškození svarů. Po nafouknutí ventil pevně uzavřete.

Po použití opláchněte čistou vodou.
Skladujte na suchém místě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky na ven
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Marie Le Tallec, zakladatelka The Nice Fleet, vystudovala dějiny umění a patnáct let pracovala v módním průmyslu, chtěla se osamostatnit,  a  tak se pustila do vlastního projektu.  Nápad na řadu designových hraček na pláž a do bazénu přišel během léta strávených s jejími příbuznými: vše na trhu bylo kombinací křiklavých fluorescenčních barev a nevkusných kreslených motivů. V roce 2017 se l odhodlala a uvedla na trh The Nice Fleet, nabízející vkusně navržené, ručně tištěné bazénové doplňky pro ty, kteří chtějí mít styl.  Postupně svou kolekci rozšířila i na hračky, se kterými si užijete mnoho zábavy i v zimě.  The Nice Fleet jsou super odolné – vyrobené z recyklovatelného PVC, bez ftalátů nebo BPA.