Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

DJECO Zatloukání Roboti

Kód: DJ06646
Novinka
Značka: Djeco
770 Kč / ks 636 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Vytvořte si svého robota pomocí kladívka a zatloukání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte si svého robota pomocí kladívka a zatloukání. Balení obsahuje korkovou desku, do které budete zatloukat jednotlivé části robotů pomocí hřebíčků. Děti mohou robota sestavovat dle fantazie nebo přiložené předlohy.

Pro děti od 4 let. Rozměry balení: 30 × 22,5 × 3,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firmu Djeco založila její původní majitelka v 50. letech ve Francii. Byla zkušenou vedoucí dětských táborů a také maminkou a na tehdejším trhu marně hledala pro svou dceru i děti, jež vedla, hry a hračky, které by splňovaly její představy. Začala tedy hračky sama navrhovat a vyrábět a již v 60. letech za výrobky značky Djeco získala první ocenění.A proč se tedy tato firma jmenuje Djeco a má v logu ještěrku? Je to symbol inspirace z celého světa: v jihovýchodí Asii žije ještěrka gecko, jejíž jméno se francouzsky čte "džeko", tj. foneticky stejně jako Djeco.