Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

Djeco Pohyblivá vyškrabávací strašidla

Kód: DJ09090
Novinka
Značka: Djeco
235 Kč / ks 194 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Nechte si děti vytvořit svoje vlastní strašidýlka a rozvíjejte tak jejich kreativitu. Nejdříve si děti vyškrábou těla a poté si je pomocí  svorek spojí a strašidýlak se tak stávají pohyblivými. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení pěti zvířecích strašidílek, která mají pohyblivé části těla. 

Balení obsahuje 5 postaviček zvířecích kamarádů o velikosti 24x22cm, 10 očí k nalepení, 30patentek k umístění pohyblivých částí a tužku na vyškrabávání.

Velikost balení 31 x 23,5cm.

Pro děti od 3let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.2 kg
Věk : od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firmu Djeco založila její původní majitelka v 50. letech ve Francii. Byla zkušenou vedoucí dětských táborů a také maminkou a na tehdejším trhu marně hledala pro svou dceru i děti, jež vedla, hry a hračky, které by splňovaly její představy. Začala tedy hračky sama navrhovat a vyrábět a již v 60. letech za výrobky značky Djeco získala první ocenění.A proč se tedy tato firma jmenuje Djeco a má v logu ještěrku? Je to symbol inspirace z celého světa: v jihovýchodí Asii žije ještěrka gecko, jejíž jméno se francouzsky čte "džeko", tj. foneticky stejně jako Djeco.