Sebra Přebalovací pult se šuplíky bílý

Kód: 201330013
Novinka
Značka: Sebra
25 990 Kč / ks 21 479 Kč bez DPH
Na dotaz

Přebalovací pult od značky Sebra je elegantní a funkční kus nábytku v nadčasovém dánském designu. Je navržen jako 2 v 1, tzn. komoda s dvěma šuplíky a přebalovacím pultem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přebalovací pult je je součástí kolekce Sebra Interior, která se vyznačuje nadčasovým designem. 
Funkční, bezpečný a klasický přebalovací pult neobsahuje nežádoucí chemické látky. 
 
Dvě zásuvky umožňují uložení oblečení, plen, hraček nebo jiných nezbytností. Zásuvky jsou vybaveny "soft close", který zajišťuje jemné dovírání zásuvek. Minimalizuje se tak riziko přivření prstů, což je dobrá věc v dětském pokoji, abyste zabránili úrazu vašeho děťátka. 
Jakmile vaše děťátko vyroste přebalovací pult jednodušše přeměníte na klasickou komodu sejmutím přebalovací desky z horní části. 
 
 
Přebalovací pult Sebra splňuje bezpečnostní požadavky normy EN 12221-1:2008 + A1:2013 – Předmět pro použití a péči o děti. 
Přebalovací pult je určen pro děti od narození do 12 měsíců/11 kg.
Barva použitá na přebalovací jednotku je organická a netoxická a byla testována – a vyhovuje – tolerancím evropské normy EN71-2, EN 71-3 – série norem pro bezpečnost hraček. The Sebra Changing Unit zároveň vyhovuje i EN 717-1:2004, která se týká maximálních povolených emisí formaldehydu z desek na bázi dřeva. Kromě toho Sebra Changing Unit vyhovuje pravidlům pro VOC (těkavé organické sloučeniny), které zajišťují, že z laku nevznikají žádné nebezpečné nebo ekologicky škodlivé emise.
 
Přebalovací pult byl navržen v Dánsku a vyroben v Evropě.
 
Nábytek je dodáván v nesmontovaném stavu a lze jej snadno sestavit podle přiložených pokynů, které je třeba uschovat pro pozdější použití.
VAROVÁNÍ: Nikdy nenechávejte kojence na přebalovacím pultu bez dozoru dospělé osoby. Nikdy neodvracejte zrak od dítěte, když je na přebalovacím pultu.
DŮLEŽITÉ!: Vždy nezapomeňte připevnit komodu ke stěně pomocí přiložené nábytkové kotvy!
Údržba a čištění: Čistěte hadříkem vyždímaným v horké mýdlové vodě. Vždy používejte měkký hadřík, aby nedošlo k poškrábání, a vždy jej otírejte mírně navlhčeným hadříkem. K čištění nikdy nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, bělidla nebo ostré předměty.
Rozměry:Délka 68,5 cm x Šířka 74 cm x Výška 102,5 cm
Materiál: Bukové dřevo - kaučukové dřevo - MDF

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně a komody
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Prohlédněte si  KATALOG 2017