Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

Vilac Vilacity hasičská stanice

Kód: 7422
Novinka Tip
Značka: Vilac
1 779 Kč / ks 1 470 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
22.4.2021

Oheň! Rycjhle zavolat hasiče! Vezměte výteh, otevřete dveře  a zvedněte závoru, aby mohli hasiči co nejrychleji vyrazit k uhasit požár. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dřevěná hasičská stanice má řadu funkcí a deset doplňků, které podpoří dětskou fantazii a budou si tak hrát dlouhé hodiny 

Věk: Od 3 let
Materiál:  dřevo
Rozměry42 x 35 x 33 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrajeme si na
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. 
Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.
VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami.
A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím VILAC.