Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

Vilac Hra Najdi a hmatej

Kód: 7386
Novinka
Značka: Vilac
681 Kč / ks 563 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Jedna z nejoblíbenějších her pro celou rodinu! Podle obrázku děti hledají v kyblíku hračku, která je na obrázku vyobrazená. Trénují tak své hmatové schopnosti a rozeznávání tvarů. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menší děti přiřazují hračky k jednotlivým obrázkům, staší se již podle hmatu pokouší  poznat o jako hračku se jedná. Jedná se o hru, která zabaví celou rodinu. 

Při této hře děti rozvíjí motorické dovednosti, koordinaci, slovní zásubu a fantazii

Balení obsahuje 41 

Vhodné pro děti od 2 let

Balení obsahuje 21 devěných hraček a 20 dřevěných hraček s obrázk

Rozměry: 15 x 16 x15 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. 
Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.
VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami.
A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím VILAC.