Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

Vilac Dřevěný trajekt s autíčky

Kód: V2368
Novinka
Značka: Vilac
978 Kč / ks 808 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Převézt autíčka přes řeku či přes moře již nebude žádný problém. Naložte je na trajekt a vyrazte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný dřevěný trajekt s odklopnou rampou vzadu a posuvnými dveřmi na boku zajišťuje jednoduché a rychlé nalodění dopravních prostředků a nákladu.

Balení obsahuje 2 auta a 1 nákladní auto, plně dřevěné.

Materiál: dřevo

Rozměry: 30x19x11 cm

Vhodné od 3 let

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auta, letadla, lodě
Hmotnost: 0.2 kg
Věk: od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. 
Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.
VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami.
A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím VILAC.