Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

Little Dutch Balenční hračka Husa

Kód: LD7075
Novinka
Značka: Little Dutch
399 Kč / ks 330 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Kolik housat, kuřat a vajec dokážete vyskládat na malé huse? Házejte kostkou a na velkou houpací husu naskládejte vejce, kuřata nebo housata. Buďte opatrní a nenechte mámu husu příliš se vrtět, jinak mláďata odpadnou! .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto balanční hru mohou děti hrát samy, ale zároveň si může užít spoustu zábavy celá rodina. Balanční hra rozvíjí koordinaci rukou a očí a jemnou motoriku vašich dětí. .
Hra obsahuje 1 kostku, 1 husičku, 2 rozbitá vejce, 4 mladé housata, 2 mláďata a 4 líhnoucí se mláďata.
Rozměry: 16 × 16.5 × 2.5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Holandská značka Little Dutch vznikla v roce 2007. Nyní je světově uznávanou společností ve více jak 20 zemích světa zaměřující se na hračky a doplňky. Little Dutch klade důraz na kvalitu, design, bezpečnost a nadčasovost svých produktů. Hračky rozvíjí dětské smysly a podporují jejích představivost.  Hračky jsou důkladně testovány, aby splnili veškeré bezpečností normy. Všechny výrobky jsou certifikovány a mají značku CE.