Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID v ČR a zahraničí prosíme o Vaší trpělivost ohledně doručení objednávek a dodržení termínů. Nejen u výrobců dochází k prodloužení dodání, ale ani my nejsme schopni tak rychle reagovat.

Djeco Logická hra Cubissimo

Kód: DJ08477
Novinka
Značka: Djeco
499 Kč / ks 412 Kč bez DPH
Skladem, pozítří u vás doma

Potrénujte pořádně svou prostorovou představivost, logiku a hlavně trpělivost. Postavte ze 7 dřevěných dílků kostku dle předlohy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná logická hra Cubissio má za cíl poskládat kostičky dle zadání. 

Hra obsahuje 30 kartiček se zadáním, 1 podklad pro stavění kostky a sadu dřevěných barevných kostiček, ze kterých stavíte finální tvar. 

Vhodné od 7 do 99 let

Rozměry balení: 21 x 21 x 5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Hmotnost: 0.2 kg
Věk: od 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firmu Djeco založila její původní majitelka v 50. letech ve Francii. Byla zkušenou vedoucí dětských táborů a také maminkou a na tehdejším trhu marně hledala pro svou dceru i děti, jež vedla, hry a hračky, které by splňovaly její představy. Začala tedy hračky sama navrhovat a vyrábět a již v 60. letech za výrobky značky Djeco získala první ocenění.A proč se tedy tato firma jmenuje Djeco a má v logu ještěrku? Je to symbol inspirace z celého světa: v jihovýchodí Asii žije ještěrka gecko, jejíž jméno se francouzsky čte "džeko", tj. foneticky stejně jako Djeco.