Tip Efekt lupa
 

Dětská Postel Domeček Happy 120x160 cm růžová

Neohodnoceno
 

Dětská Postel Domeček Happy je dětská postel ze dřeva, která díky svým netradičním tvarům vzbudí okamžité emoce v srdcích Vašich dětí. Ostatně si ji jistě zamilujete i Vy, zejména když uvidíte, že si Vaše dítě v posteli přes den spokojeně hraje a v noci se těší, až půjde spinkat. Pro milovníky skandinávského stylu je tato Domečková Postel Domeček Happy tím pravým nábytkem do dětského pokoje.

Dostupnost Na zakázku do 21 dní
11 099 Kč
9 172,73 Kč bez DPH
   
Kód produktu 814
Značka Benlemi
Kategorie Domečkové postele
Záruka 2 roky
 

Dětská postel domeček Happy

Postel domeček Happy vychází z našeho původního modelu Postel ve tvaru domečku Tery. To znamená, že je postel domeček Happy vlastně modernizací naší nejprodávanější a nejoblíbenější postýlky na trhu a vychází z její konstrukce i postel domeček Wally. Postel perfektně zapadá do skandinávského stylu.

Dětská postel domeček Happy disponuje vylepšenou pevností, stabilitou a variabilitou. Obecně je postýlka robustnější, vyšší a spoje jsou pevnější. Díky tomu se nemusíte obávat chvíle, kdy přijdete do dětského pokojíku a Váš drobeček bude zrovna prolézat skrze stříšku postele. Pokud to fyzicky zvládne, postýlka to rozhodně vydrží.

Od prvního momentu, kdy Vaše dítě postýlku spatří se jí nebude chtít vzdát a zamiluje si ji. Takové jsou naše dosavadní zkušenosti. Proto nám věřte, že postel Domeček Happy se stane perfektním místem na hraní během dne, v noci pak bude tvořit unikátní a příjemnou atmosféru při usínání, kterou umocní i originální osvětlení ze dřeva či jiné doplňky do dětského pokoje. Už nikdy nebudete muset řešit, že Váš drobeček prostě nechce jít spinkat.

Konstrukce postele

Postel Domeček Happy jsme se rozhodli sestavit výhradně z hranolů lepeného borovicového dřeva o tloušťce 60 mm. Dřevo je zbaveno suků, takže ani po letech užívání nemusíte mít obavy o jejich vypadávání či dokonce o klížení dřeva.

Základní rám, do kterého je upevněn rošt se nese 5 cm nad zemí. Zmíněnými 5 cm, jakožto prostorem mezi podlahou a spodní hranou rámu postele jsme dosáhli lepší cirkulace vzduchu, než kdyby byla dětská postel Domeček Happy umístěna přímo na zemi.

Stříška domečkové postýlky Happy se kosí ve 125 cm výšky sloupků, a to bez rozdílu ve vnitřním rozměru postele.

Stojíme si za kvalitou naší práce, proto každá dětská postel Domeček Happy disponuje minimální nosností 150 kg. Postele Happy jsme však při konstruování testovali až na 250 kg živé váhy a ony vše zvládly na výbornou.

Pevný deskový rošt dodáváme k posteli zdarma. Postel Domeček Happy jsme však zkonstruovali takovým způsobem, že si do ní kdykoliv umístíte jakýkoliv jiný typ roštu. Do dětské postele doporučujeme dokoupit matraci o výšce 18 cm. Nejméně však od 15 a maximálně do 20 cm.

Individuální úpravy

V rámci individuálních úprav Vám dokážeme k posteli dodat bočnice, perfektně zapadající do celkového designu postele. Bočnice jsou pevně uchyceny do rámu postele po její délce. Vstup do postele Domeček Happy je v tomto případě ze strany od nohou. Bezpečnost Vašeho dítěte v době spánku je velice důležitá. Bočnice Safety minimalizuje případný pád z postýlky během noci. Navíc bočnice je demontovatelná, tedy můžete ji kdykoliv sundat.

Další žádanou úpravou je prodloužení nožiček. K postýlce máte možnost dokoupení přídavných nožiček Foots o délce 20 cm. Jednoduše, když je dítě malinké, necháte mu postýlku se standardními nožičkami 5 cm, aby bylo například co nejblíže k zemi a jak nepatrně vyroste, našroubujete dodatečné 20 cm nožičky ke zvýšení postýlky. Nožičky lze použít pro všechny typy postelí Benlemi.Eventuálně dokoupíte k postýlce šuplík 2in1. Ten může sloužit jako úložný prostor pro hračky či peřiny. Stejně dobře je však funkční jakožto šuplík pro rezervní spaní pro návštěvy Vašich dětí.

Abychom spánek Vašeho dítěte dovedli k dokonalosti, k postýlkám si můžete přikoupit ortopedickou matraci. Vybírejte mezi 3 nejoblíbenějšími zdravotními matracemi: Brigita HR, Laura HR a Nela HR.

V rámci individuálních úprav provádíme také ruční lakování postelí transparentní barvou nebo tónovanou barvou do bílé, růžové, tyrkysově modré a jiných barev. Lakovanou postýlku pak snáze sladíte s bytovým textilem ve Vašem dětském pokojíku.

Dostupné rozměry postelí Happy

  • 80 cm x 160 cm (vnější 92 cm x 172 cm) - váha postele 30 kg, celková výška 170 cm
  • 90 cm x 160 cm (vnější 102 cm x 172 cm) - váha postele 32 kg, celková výška 175 cm
  • 80 cm x 180 cm (vnější 92 cm x 192 cm) - váha postele 35 kg, celková výška 170 cm
  • 90 cm x 180 cm (vnější 102 cm x 192 cm) - váha postele 37 kg, celková výška 175 cm
  • 80 cm x 200 cm (vnější 92 cm x 212 cm) - váha postele 38 kg, celková výška 170 cm
  • 90 cm x 200 cm (vnější 102 cm x 212 cm) - váha postele 40 kg, celková výška 175 cm
  • 120 cm x 200 cm (vnější 132 cm x 212 cm) - váha postele 45 kg, celková výška 190 cm

Barva

Standardně jsme schopni postel Domeček Happy dodat v několika provedeních finálních povrchových úprav. Tou vůbec základní úpravou je postel s do hladka přebroušeným povrchem dřeva, který je po zbroušení velice jemný a příjemný na dotek. Mezi další úpravy patří lakování transparentním lakem, abychom zachovali přírodní vzhled borovicového dřeva. V neposlední řadě pak lakujeme naše postele velice populární bílou, růžovou, tyrkysově modrou či například šedou barvou. Dokážeme Vám však postel nalakovat do jakéhokoliv odstínu, který najdete v obecném vzorníku palety RAL.

Veškeré barvy a laky, které používáme pro finální povrchovou úpravu postele Domeček Happy jsou 100% zdravotně nezávadné, antialergenní a ekologické, jedná se o barvy na vodní bázi, bez stop biocidů. Námi používané barvy jsou vhodné i pro ty nejmenší děti.

12

Shrnutí

Plánujete pro Vaše dítě pořídit do pokojíčku postel, která se stane dominantou pokoje a zároveň se do ní zamiluje? Garantujeme Vám, že postel Domeček Happy se stane tím pravým místem na spaní během noci i zábavu během dne. Díky dřevěné konstrukci z borovicových hranolů získává postel Domeček Happy perfektní trvanlivost a stabilitu a snadno se dá zkombinovat s jinými doplňky do dětského pokoje. Přesvědčte se sami.

montážní návody

Dětská postel Domeček Happy:  postel_Happy
Šuplík:  suplik_2v1

Barva Růžová
Model Happy
Rozměr 120x160 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ImgP Benlemi je ryze česká firma zabývající se výrobou nábytku vyrobeného z masivního dřeva, přírodního ratanu či vrbového proutí. Její  produkty jsou v maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné. Produkty společnosti Benlemi jsou vytvářeny s  maximální pečlivostí, důrazem na kvalitu a s ohledem na nejnovější trendy. Cílem této společnosti je dostat moderní designový  nábytek i do domácností běžných lidí, čemuž napomáhá příznivá cenová politika, a to i přestože je významná část portfolia firmy  dílem poctivé ruční práce. Hitem této společnosti jsou dětské postýlky ve tvaru domečku, které zpříjemní usínání každému dítěti. Kromě toho, že se bude dítě do postýlky těšit, dostane jeho pokojíček díky této postýlce opravdu stylový vzhled! Už teď víme, že jejich kouzlu propadnete i Vy!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.