Tip Efekt lupa
 

Dětská Postel Domeček Funny 120x200 cm růžová

Neohodnoceno
 

Dětská Postel Domeček Funny je díky své zjednodušené konstrukci vzdušná a jemnější na pohled. Představuje ideální variantu pro milovníky prostoru a jednoduchých tvarů, které jsou typické pro moderní skandinávský styl. Dětská Postel Funny je vyrobena z masivního borovicového dřeva a vybírat můžete z několika rozměrů a různých barev.

Dostupnost Na zakázku do 21 dní
9 999 Kč
8 263,64 Kč bez DPH
   
Kód produktu 3169
Značka Benlemi
Kategorie Domečkové postele
Záruka 2 roky
 

Dětská postel domeček Funny

Postel domeček Funny je spojení našeho prvního modelu postele ve tvaru domečku Tery a modernizovaného modelu postele Happy. Postel Funny jsme začali vyrábět na podnět Vás, našich zákazníků, kdy jsme naslouchali Vašim představám, přáním a také výhradám. Nový model dětské postele Funny převzal z původního modelu Tery elegantní vzdušný vzhled, přitom z modernizovaného modelu Happy si ponechal pevnost, stabilitu a dokonalou variabilitu, kterou disponují všechny postele Benlemi pro rok 2017.  Jednoduchost a minimalismus jsou předností postele Funny. Jsou to také jedny z faktorů, proč je tento model tolik žádaný.

Dětská postel domeček Funny zachovala ve svém vzhledu moderní skandinávský design, který se stává stále žádanějším z důvodu jednoduchých a jemných tvarů, aplikovaných zejména na přírodních materiálech, což Funny bezesporu splňuje. Ač je postýlka na první pohled jednoduchá, její konstrukce je pevná a vysoce stabilní. S postýlkou Funny budete chodit do dětského pokojíku s klidem a jistotou, že ač se bude Váš prcek, přes mnohá kárání za stříšku postele různě věšet, postel pro ni/něj bude stále bezpečná.

Od našich zákazníků získáváme řadu zpětných vazeb a reakcí na naše dětské domečkové postele. Obecně platí, že děti si domečkovou postel natolik zalíbí, že v ní budou velice rády trávit čas i během dne ve formě hraní a jiné zábavy. Děti v ní zažívají spoustu dobrodružství při hraní ve dne, naopak v noci bude postýlka bezpečným a útulným místem pro klidný spánek. Atmosféru při usínání můžete ještě vylepšit například svítícími koulemi Balls, stojací lampou Emu či jinými doplňky do dětského pokoje. Spokojený spánek dítěte je k nezaplacení.

Konstrukce postele

Konstrukci postele Funny jsme sestavili výhradně z hranolů lepeného borovicového dřeva o průměru 60x60 mm, stejně jako u modelů postele domeček Happy či Wally. Z případného klížení dřeva po letech nemusíte mít obavy, naše dřevo je kompletně zbaveno suků.

Rošt postele je pevně upevněn do základního rámu postele, který je 5 cm nad zemí. 5 cm nad zemí je dostačující vzdálenost proto, abychom dosáhli lepší cirkulace vzduchu pod prostorem postele.

Stříška domečkové postele Funny se kosí ve výšce 85 cm od podlahy pod úhlem 45°, bez rozdílu ve vnitřním rozměru postele.

Kvalita je jeden z rozhodujících faktorů při rozhodování o koupi prakticky jakéhokoliv výrobku. U dětské postele to platí dvojnásob. Postel Funny má minimální nosnost 150 kg což vypovídá své o pevnosti a stabilitě celé konstrukce postele. Za kvalitou naši práce si pevně stojíme. Před uvedením dětské postele domeček Funny na trh jsme ji podrobili zátěžovému testu, kdy bez jakýchkoliv deformací zvládla unést i 250 kg živé váhy, což je skvělý výsledek. Postel ale nedoporučujeme zbytečně přetěžovat.

Součástí postele je i deskový rošt, který dodáváme k posteli zdarma. Nicméně rám postele Funny je natolik variabilní, že do něj můžete usadit jakýkoliv jiný typ roštu. Do našich postelí doporučujeme dokoupit matraci o výšce cca 17 cm. Nejméně však od 15 a maximálně do 20 cm.

Individuální úpravy

Obrovskou výhodou postele Funny je její variabilita.

Bočnice Safety je spolehlivým bezpečnostním prvkem pro každou naši postel ze série 2017. Minimalizuje případný pád dítěte během noci. Bočnice Safety je pevně uchycena do rámu postele, o který se díky své konstrukci sama opírá, čímž získává větší pevnost. Kdykoliv máte možnost bočnici demontovat bez jakýchkoliv viditelných stop po jejím uchycení, jelikož je našroubována do rámu postele ze strany od matrace - matrace tak díry dokonale schová. Ze strany od stěny dítě spolehlivě ochrání kupříkladu čalouněné panely Manti.

Součástí individuálních úprav je také zvýšení celkové výšky postele a získání prostoru pod postelí, který lze využít pro umístění šuplíku 2in1 nebo jiných potřebných věcí. Přídavné nohy Foots o výšce 20 cm jsou skvělým řešením. Jestliže je dítě ještě malé a chcete aby spinkalo co nejblíže zemi, postýlku ponecháte na standardních nohách o délce 5 cm. Jakmile bude dítě starší a nebude hrozit pád z postýlky, jednoduše našroubujete přídavné nohy a postel tak jednoduše zvýšíte. Šroubovací nohy Foots lze použít pro všechny typy postelí Benlemi.

Eventuálně si dokoupíte šuplík 2in1. Šuplík ideálně slouží buďto jako místo pro rezervní spaní pro návštěvy Vašich nejmenších nebo jako úložný prostor. Rám šuplíku je totožný jako rám postele včetně roštu, což přispívá jeho pevnosti a každé jeho kaučukové kolečko snese až 85 kg váhy.

K dokonalému spánku Vašeho dítěte můžete k posteli Funny dokoupit ortopedickou matraci. Vybírat můžete ze 3 vybraných typů matrací vhodných pro děti. Brigita HR, Laura HR a Nela HR.

dostupné rozměry dětské postele Funny

  • 80 cm x 160 cm (vnější 92 cm x 172 cm) - váha postele 44 kg, celková výška 130 cm
  • 90 cm x 160 cm (vnější 102 cm x 172 cm) - váha postele 47 kg, celková výška 135 cm
  • 80 cm x 180 cm (vnější 92 cm x 192 cm) - váha postele 48 kg, celková výška 130 cm
  • 90 cm x 180 cm (vnější 102 cm x 192 cm) - váha postele 52 kg, celková výška 135 cm
  • 80 cm x 200 cm (vnější 92 cm x 212 cm) - váha postele 53 kg, celková výška 130 cm
  • 90 cm x 200 cm (vnější 102 cm x 212 cm) - váha postele 56 kg, celková výška 135 cm
  • 120 cm x 200 cm (vnější 132 cm x 212 cm) - váha postele 67 kg, celková výška 150 cm

Barva

Povrch dřeva dětské postele Funny upravujeme několika různými způsoby. Základní povrchová úprava dřeva našich postelí je dohladka přebroušené surové dřevo. Po přebroušení je povrch velice jemný a příjemný na dotek. Případné zašpinění lze odstranit nejjemnějším smirkovým papírem/brusnou houbičkou.
Postel Funny Vám však rádi nalakujeme do několika odstínů populárních barev. Konkrétně nejoblíbenější bílou, dívčí růžovou, chlapeckou tyrkysovou, zelenou nebo stále populárnější černou či světle šedou barvou. Odstín barvy si však můžete vybrat dle Vašich požadavků a přání, abychom Vám tak mohli vyrobit postýlku na míru. Při výběru barev se řídíme obecným vzorníkem palety RAL. V neposlední řadě Vám postele nalakujeme transparentním lakem pro ošetření přírodního povrchu dřeva.

Nutno podotknout, že barvy, které používáme pro finální povrchovou úpravu našich postelí, jsou 100% zdravotně nezávadné. Jsou kompletně antialergenní a ekologické. Používáme barvy na vodní bázi, bez stop biocidů, proto jsou vhodné i pro ty nejmenší děti.

12

Shrnutí

Líbí se Vám jednoduché tvary? Máte rádi jemnost a vzdušnost prostoru pro spání Vašeho dítěte? Pak je postel Funny naprosto ideální řešení, které splní Vaše očekávání do posledního puntíku. Skloubení jednoduchosti se stabilitou a variabilitou má za výsledek jednoduše krásný model, kterým bezpochyby Funny je. Postel Funny zkombinujete s dalšími doplňky do dětského pokoje a vytvoříte Vašemu dítěte nezapomenutelné místo ke spaní, které mu budou všichni závidět. Přesvědčte se sami.

montážní návody

Dětská Postel Domeček Funny:  postel_Funny
Šuplík:  suplik_2v1

Barva Růžová
Model Funny
Rozměr 120x200 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ImgP Benlemi je ryze česká firma zabývající se výrobou nábytku vyrobeného z masivního dřeva, přírodního ratanu či vrbového proutí. Její  produkty jsou v maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné. Produkty společnosti Benlemi jsou vytvářeny s  maximální pečlivostí, důrazem na kvalitu a s ohledem na nejnovější trendy. Cílem této společnosti je dostat moderní designový  nábytek i do domácností běžných lidí, čemuž napomáhá příznivá cenová politika, a to i přestože je významná část portfolia firmy  dílem poctivé ruční práce. Hitem této společnosti jsou dětské postýlky ve tvaru domečku, které zpříjemní usínání každému dítěti. Kromě toho, že se bude dítě do postýlky těšit, dostane jeho pokojíček díky této postýlce opravdu stylový vzhled! Už teď víme, že jejich kouzlu propadnete i Vy!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.